Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 13:52
 
'Volkan Şen Adana Demirspor'da' iddiası
İstanbul medyası, Volkan Şen'in Adana Demirspor'la her konuda anlaşma sağladığını ve Fenerbahçe'nin vereceği kararı beklediklerini yazdı. 'Süper Lig hedefleyen Adana Demirspor, ara transferdeki en flaş hamlesini yaptı' başlığıyla verilen haberde "Lacivert- Mavililer, yarım sezonu boşta geçiren Volkan Şen’le anlaşmaya vardı. 31 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe’yle olan durumu netleşir netleşmez sözleşme imzalanacak. Güney ekibinin bu transferi bonservissiz gerçekleştirmeye çalıştığı ifade edildi" ibareleri yer aldı.
Spor Haberi
'Volkan Şen Adana Demirspor'da' iddiası

Adana - İstanbul medyası, Volkan Şen'in Adana Demirspor'la her konuda anlaşma sağladığını ve Fenerbahçe'nin vereceği kararı beklediklerini yazdı.

'Süper Lig hedefleyen Adana Demirspor, ara transferdeki en flaş hamlesini yaptı' başlığıyla verilen haberde "Lacivert- Mavililer, yarım sezonu boşta geçiren Volkan Şen’le anlaşmaya vardı. 31 yaşındaki futbolcunun Fenerbahçe’yle olan durumu netleşir netleşmez sözleşme imzalanacak. Güney ekibinin bu transferi bonservissiz gerçekleştirmeye çalıştığı ifade edildi" ibareleri yer aldı.

 

 

Başkan Sancak'tan Wagner Love açıklaması

 

Beşiktaş'tan ayrılan Wagner Love ile transfer görüşmeleri yapıldığının konuşulması üzerine Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'tan açıklama geldi.

Sancak'ın açıklaması şöyle:

Değerli Adana Demirsporlular,

Transfer dönemi devam ederken kulübümüze yakışacak oyuncularla görüşmelerimiz devam etmektedir.

Forvet transferi arayışlarımız doğrultusunda Beşiktaş Kulübü ile yollarını ayıracak olan Vagner Love ile transfer görüşmesi gerçekleştirdik.

Yapılan görüşmeler neticesinde oyuncunun Türkiye'de değil yurt dışında forma giymek istemesinden dolayı Vagner Love transferi gerçekleşmemiştir.

Görüşmeler sırasındaki sıcak yaklaşımından dolayı şahsım olarak Vagner Love teşekkür ederken, bundan sonraki futbol yaşantısında oyuncuya başarılar dilerim.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: 'Volkan, Şen, Adana, Demirspor'da', iddiası,
Yorumlar
Haber Yazılımı