Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 13:55
 
Vali Demirtaş, Kızılay'ın iftarına katıldı
Vali Mahmut Demirtaş, Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanlığınca, Kiremithane Mahallesi Aydınlar Camii Taziye Evi'nde düzenlenen iftar programına katıldı. Vali Mahmut Demirtaş, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu ve Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ile kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında, mahalle sakinleri ile tüm İslam aleminin mübarek Ramazan-ı Şerif'ini tebrik ederek, barış, huzur ve hayırlara vesile olmasını diledi.
Yaşam Haberi
Vali Demirtaş, Kızılay'ın iftarına katıldı

Adana -  Vali Mahmut Demirtaş, Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanlığınca, Kiremithane Mahallesi Aydınlar Camii Taziye Evi'nde düzenlenen iftar programına katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu ve Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ile kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında, mahalle sakinleri ile tüm İslam aleminin mübarek Ramazan-ı Şerif'ini tebrik ederek, barış, huzur ve hayırlara vesile olmasını diledi. İftar programı, duaların edilmesi ve Vali Mahmut Demirtaş'ın vatandaşların hal ve hatırlarını sorması, birlik ve beraberlik mesajları verilmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Vali, Demirtaş,, Kızılay'ın, iftarına, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı