Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 00:32
 
Vali Demirtaş, Diş Sağlığı Merkezi'ni inceledi
Vali Mahmut Demirtaş, inşaatı devam eden Yüreğir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Toplam 8 milyon 83 bin 849 TL. bedelle yaptırılan ve ihale sözleşmesine göre haziran ayında tamamlanması gereken Yüreğir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatını gezen Vali Mahmut Demirtaş, firma yöneticilerinden, inşaatın sözleşmede öngörülen tarihte bitirilmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.
Gündem Haberi
Vali Demirtaş, Diş Sağlığı Merkezi'ni inceledi

Adana - Adana Valisi Mahmut Demirtaş, inşaatı devam eden Yüreğir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Toplam 8 milyon 83 bin 849 TL. bedelle yaptırılan ve ihale sözleşmesine göre haziran ayında tamamlanması gereken Yüreğir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatını gezen Vali Mahmut Demirtaş, firma yöneticilerinden, inşaatın sözleşmede öngörülen tarihte bitirilmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Tamamlandığında, vatandaşlara önemli bir sağlık hizmeti verecek olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Vali Demirtaş, devlet ve hükümet başta olmak üzere, bu önemli sağlık yatırımının Yüreğir'e ve Adana’ya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Vali, Demirtaş,, Diş, Sağlığı, Merkezi'ni, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı