Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:52
 
Vali Demirtaş, 'bitmeyen stadyum inşaatı' hakkında bilgi aldı
Vali Mahmut Demirtaş, 33 bin kişi kapasiteli yeni stadyum inşaatının son durumu hakkında, yüklenici firma yöneticisi İsmail Ilgaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'tan bilgi aldı. Yüklenici Firma Yöneticisi İsmail Ilgaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Vali Mahmut Demirtaş'a verdikleri bilgilerde stadyumun tamamlanma aşamasına geldiğini ve çok yakın bir gelecekte hizmete sunulacağı bilgisini verdi.
Spor Haberi
Vali Demirtaş, 'bitmeyen stadyum inşaatı' hakkında bilgi aldı

Adana - Valisi Mahmut Demirtaş, UEFA standartlarında inşa edilen 33 bin kişi kapasiteli yeni stadyum inşaatının son durumu hakkında, yüklenici firma yöneticisi İsmail Ilgaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'tan bilgi aldı.

Yüklenici Firma Yöneticisi İsmail Ilgaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Vali Mahmut Demirtaş'a verdikleri bilgilerde stadyumun tamamlanma aşamasına geldiğini ve çok yakın bir gelecekte hizmete sunulacağı bilgisini verdi. Yeni stadyumun tamamlanmasıyla, Adana'nın yanı sıra bölge ve ülke sporuna da önemli katkı sağlanacağına dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, projedeki her hususun titizlikle yerine getirilmesi talimatı verdi. Vali Demirtaş, bilgilendirme toplantısının sonunda, devlet ve hükümetin desteğiyle yaptırılan bu  önemli yatırımın Adana'ya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Vali, Demirtaş,, 'bitmeyen, stadyum, inşaatı', hakkında, bilgi, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı