Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 16:03
 
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'
Adana’ya gelen CHP PM Üyesi Tekin Bingöl, Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin’in merkez seçim bürosunda partililerle bir araya geldi. Saha gezileri sırasında Büyükşehir Belediyesi'nin yetkisinde olan bölgelerle ilgili olarak çok sayıda şikayet aldıklarını belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "İnşallah Zeydan Karalar Büyükşehir Belediye Başkanı olunca, uyum içinde çalışacağız ve tüm sorunları çözeceğiz” ifadelerini kullandı.
Siyaset Haberi
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'

Adana - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Başkan Soner Çetin’in örnek alınacak hizmetlere imza attığını belirterek, “Böyle bir başkana sahip oldukları için Çukurovalılar çok şanslı” dedi.

Tekin Bingöl, ilk olarak Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan Soner Çetin’in merkez seçim bürosunda partililerle bir araya geldi ve sohbet etti. 31 Mart yerel seçimlerinden CHP’nin başarıyla çıkacağını belirten Tekin Bingöl, “Şu anda CHP yönetimindeki belediyeleri koruyacağımıza ve Ankara, İstanbul, Mersin, Antalya, Bursa ve Adana gibi Büyükşehirleri de alacağız” şeklinde konuştu.

 

 

EMEKLİLERLE SOHBET

 

Başkan Çetin’le birlikte seçim otobüsüne binen Tekin Bingöl, daha sonra Toros Mahallesi’nde bulunan ve Çukurova Belediyesi’nce yaptırılan emekli dinlenme evinde emeklilerle buluştu. Başkan Soner Çetin burada, Tekin Bingöl ve emeklilere belediyenin hizmetleri hakkında bilgi verdi. 13 adet emekli dinlenme evi yaptıklarını açıklayan Başkan Çetin, ihtiyaç olan yerlere yenilerini açacaklarını söyledi.

Emekli dinlenme evlerinin artık saat 18:00’e açık olacağını belirten Soner Çetin, “Buralar daha sonra üniversiteye hazırlanan gençlerimize hizmet verecek. Üniversite öğrencisi adaylarımız, burada kurs görecek, emekli öğretmenlerimiz de bize yardımcı olacaklar” şeklinde konuştu.

 

 

PARKTA ÇAY MOLASI

 

Tekin Bingöl, Başkan Soner Çetin beraberindekiler daha sonra Kenan Evren Bulvarı üzerinde vatandaşlarla sohbet etti, esnafa hayırlı işler diledi ve bulvar üzerinde bulunan Şehit Uzman Çavuş Fatih Balcı Parkı’nda vatandaşlarla çay içti. Burada, bazı vatandaşların Büyükşehir Belediyesi ile ilgili şikayetleri üzerine Soner Çetin, “Gittiğim her yerde Büyükşehir Belediyesinin yetki alanında olan konularla ilgili şikayetler alıyorum. İnşallah Zeydan Karalar Büyükşehir Belediye Başkanı olunca, uyum içinde çalışacağız ve tüm sorunları çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

KADINLARDAN ALKIŞ

 

Ziyaretlerini Mahfesığmaz Mahallesinde bulunan Zübeyde Hanım Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi’yle sürdüren Tekin Bingöl ve Soner Çetin, burada da kadınlarla bir araya gelerek sohbet etti. Tekin Bingöl, Çukurovalıların Soner Çetin’e ilgisinin üst düzeyde olduğunu belirterek, “Soner Başkanımız da Çukurova’da örnek alınacak hizmetlere imza atmış. Çukurovalılar çok şanslı” dedi.

CHP PM Üyesi Tekin Bingöl ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in gezilerine CHP Adana Milletvekileri Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Burhanettin Bulut ve Orhan Sümer de katıldı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: 'Uyum, içinde, çalışıp, tüm, sorunları, çözeceğiz',
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'
'Uyum içinde çalışıp tüm sorunları çözeceğiz'
Yorumlar
Haber Yazılımı