Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 16:55
 
Üvey annesinin evini ateşe verdi
İddiaya göre uyuşturucu bağımlısı Ersin Z. bu sabah üvey annesinin oturduğu Sarıçam ilçesindeki Orhan Gazi Mahallesinde bulunan eve geldi. Zahide Z.'nin evde olduğunu sanan zanlı, evi ateşe verip kaçtı. Şans eseri kız kardeşinde olan Zahide Z. ise bir süre sonra geldiği evini yanarken buldu. Sinir krizi geçiren kadın, komşuları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Şüpheli Ersin Z.'nin ise evi yaktıktan sonra Antalya'ya gideceğinin söylemesi üzerin, polis otogarda tedbir aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Polis - Adliye Haberi
Üvey annesinin evini ateşe verdi

Adana - İddiaya göre uyuşturucu bağımlısı Ersin Z. bu sabah üvey annesinin oturduğu Sarıçam ilçesindeki Orhan Gazi Mahallesinde bulunan eve geldi. Zahide Z.'nin evde olduğunu sanan zanlı, evi ateşe verip kaçtı.

Şans eseri kız kardeşinde olan Zahide Z. ise bir süre sonra geldiği evini yanarken buldu. Sinir krizi geçiren kadın, komşuları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Alevlerin büyümesi üzeri olay yerine itfaiye çağırıldı. Gelen ekipler, yangına kısa sürede müdahale etti.

Zahide Z., "Evime oturmaya kıyamazdım, tüm eşyalarım mahvoldu. Beni yaktı Allah'ta kendini yaksın. Asıl amacı beni yakmaktı, şans eseri kız kardeşime gittim. Verilmiş sadakam varmış" dedi.

Kullanılamaz durumdaki evine bakıp, gözyaşlarına boğulan kadına ise komşuları, "Üzülme biz sana evimizdeki eşyalardan getiririz" dedi.

Şüpheli Ersin Z.'nin ise evi yaktıktan sonra Antalya'ya gideceğinin söylemesi üzerin, polis otogarda tedbir aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Üvey, annesinin, evini, ateşe, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı