Haber Detayı
29 Kasım 2017 - Çarşamba 20:19
 
SODES'in 35 Projesine Onay
ADANA Valiliği Sosyal Destek Programı Birimi (SODES) kurallarına uygun olarak hazırlanan ve Kalkınma Bakanlığı'nca onaylanan 35 projenin protokol imza töreni Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
SODES'in 35 Projesine Onay

 ADANA Valiliği Sosyal Destek Programı Birimi (SODES) kurallarına uygun olarak hazırlanan ve Kalkınma Bakanlığı'nca onaylanan 35 projenin protokol imza töreni  Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen protokol imza törenine Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, projeleri onaylanan kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimlerin temsilcileri katıldı.
Vali Mahmut Demirtaş, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, Kalkınma Bakanlığı'nca kabul edilerek desteklenen ve 8 milyon 177 bin TL tutarında bütçeyle gerçekleştirilecek olan projelerin, eğitim, sosyal ve kültürel yaşam, sanat ve istihdam alanlarında hayli faydalı sonuçlar sağlayacağına inandığını söyledi.
Vali Mahmut Demirtaş'ın, Kalkınma Bakanlığı ile projeleri hazırlayan kuruluş temsilcilerine teşekkür ettiği tören,  proje paydaşları ile protokollerin imzalanmasıyla son buldu.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: SODES'in, 35, Projesine, Onay,
Yorumlar
Haber Yazılımı