Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 01:13
 
Serdal Adalı'nın acı günü
Türkiye Jokey Kulübü Başkanı, Beşiktaş JK'nın İkinci Başkanı ve Adanalı İşadamı Serdal Adalı'nın annesi Özen Adalı hayata gözlerini yumdu. Adalı'nın cenazesi 15 Eylül Pazar günü Adana Asri Mezarlığı'nda gerçekleştirilecek törenin ardından toprağa verilecek. Türkiye Jokey Kulübü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü de birer açıklamayla taziyelerini yayınladı.
Yaşam Haberi
Serdal Adalı'nın acı günü

Adana - Türkiye Jokey Kulübü Başkanı, Beşiktaş JK'nın İkinci Başkanı ve Adanalı İşadamı Serdal Adalı'nın annesi Özen Adalı hayata gözlerini yumdu. Adalı'nın cenazesi 15 Eylül Pazar günü Adana Asri Mezarlığı'nda gerçekleştirilecek törenin ardından toprağa verilecek. Türkiye Jokey Kulübü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü de birer açıklamayla taziyelerini yayınladı.

 

BJK'den açıklama

 

Siyah-beyazlı kulüpten yayımlanan başsağlığı mesajında, “İkinci Başkanımız Serdal Adalı’nın kıymetli annesi Özen Adalı’nın vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah’tan rahmet, Serdal Adalı ve ailesi ile yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz” denildi.

 

TJK'dan açıklama

 

Kulübümüz Başkanı Serdal Adalı’nın kıymetli annesi Özen Adalı'nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhumenin cenazesi 15 Eylül Pazar günü, Adana Asri Mezarlığı Camii'nde kılınacak öğle namazına müteakiben, Adana Asri Mezarlığı'na defnedilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Serdal, Adalı'nın, acı, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı