Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 17:40
 
Sabah seçim çalışması yaptı, öğlen evlendi
Başarılı ve titiz çalışmalarıyla dikkat çeken CHP Çukurova İlçe Başkanı Hüseyin Tarkan, 'baskın seçim' çalışmalarının arasına bir de nikah sığdırdı. Sabah saatlerinde Toros Mahallesi'nde kapı kapı gezerek, askıya çıkarılmış seçmen listeleriyle ilgili çalışma yapan Tarkan, öğle saatlerinde ise nikah masasına oturdu. Tarkan, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın kıydığı nikahta Av. İlknur Önal'la hayatını birleştirdi.
Yaşam Haberi
Sabah seçim çalışması yaptı, öğlen evlendi

Adana - Başarılı ve titiz çalışmalarıyla tanınan CHP Çukurova Gençlik Kolu Başkanı Hüseyin Tarkan, 'baskın seçim' çalışmalarının arasına bir de nikah sığdırdı.

Sabahın erken saatlerinde Toros Mahallesi'ndeki seçim çalışmalarını sürdüren Hüseyin Tarkan, her seçim döneminde karşılaştıklarını söyledikleri askıya çıkarılmış seçmen listelerindeki uyuşmazlıkları çözmeye çalıştıklarını hatırlatarak "Artık bu sorunları yaşamak istemiyoruz. Bu nedenle CHP Çukurova İlçe örgütümüzle birlikte CHP Çukurova İlçe Gençlik Kolları olarak sokak sokak, ev ev geziyor seçmenlerimizle yüz yüze görüşüyoruz" dedi.

Askıya çıkarılmış seçmen listelerini kontrol etmek için yarın son gün olduğunu da hatırlatan Tarkan "Hangi partiye oy verirse versin, tüm seçmenleri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

CHP Çukurova Gençlik Kolu Başkanı Hüseyin Tarkan, yoğun seçim çalışmalarının arasına bir de nikah sığdırdı. Saha çalışmalarını tamamlayan Tarkan, öğle saatlerinde de dünyaevine girdi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın kıydığı nikahta, hayatını Av. İlknur Önal'la birleştiren Tarkan, "Mutlu bir hayatım, huzurlu bir yuvam olsun istiyorum. Eşimle, çocuklarımla geleceğe güvenle bakmak istiyorum. Ülkemin de, benim de CHP iktidarına, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığına ihtiyacımız var" diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, genç çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını Av. İlknur Önal'a verdi. Nikah törenine CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük de katıldı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Sabah, seçim, çalışması, yaptı,, öğlen, evlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı