Haber Detayı
29 Nisan 2018 - Pazar 00:28
 
Saadet Partisi 'çatı' adayını açıkladı
Gül'ün aday olmayacağı ortaya çıktıktan sonra, sosyal medyada Milli Görüş'çüler dikkat çeken bir fotoğraf paylaşmaya başladı. Fotoğrafta, Saadet Partisi bayrağıyla çatıda oturan bir Milli Görüşçü'nün yer aldığı görüldü. Çatıda oturan Milli Görüşçü'nün yanında Saadet Partisi bayrağı bulunurken, aynı zamanda efkarlı bir şekilde sigara içmesi de dikkat çekti.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi 'çatı' adayını açıkladı

Ankara - 24 Haziran seçimleri için bir süredir ortak aday olarak 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül konuşuluyordu.

Gül, bugün yaptığı açıklamada, "Geniş bir mutabakat söz konusu olursa o zaman üstümüze düşeni arkadaşlarımla beraber yapmaktan kaçınmayacağımı da söylemişimdir. Gelecekle ilgili kaygılarım varken toplumun büyük kesiminden de talep gelince böyle bir sorumsuzluk göstermeyeceğimizi de ifade etmişimdir. Temel Bey'in yaptığı temaslar sonucunda böyle bir mutabakatın olmadığı görülmüştür. Böylece adaylığımla ilgili bir süreç artık söz konusu değildir” diyerek, aday olmadığını ifade etmişti.

SOSYAL MEDYADA DOLAŞAN FOTOĞRAF...

Gül'ün aday olmayacağı ortaya çıktıktan sonra, sosyal medyada Milli Görüş'çüler dikkat çeken bir fotoğraf paylaşmaya başladı.

Fotoğrafta, Saadet Partisi bayrağıyla çatıda oturan bir Milli Görüşçü'nün yer aldığı görüldü.

Çatıda oturan Milli Görüşçü'nün yanında Saadet Partisi bayrağı bulunurken, aynı zamanda efkarlı bir şekilde sigara içmesi de dikkat çekti.

 

odatv.com

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Saadet, Partisi, 'çatı', adayını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı