Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 01:35
 
Kızıldağ'a jandarma karakolu açıldı
Vali Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kızıldağ Yaylasında Geçici Jandarma Asayiş Karakolu’nun açılışını gerçekleştirdi. Karakol açılışının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, vakıf arazilerine yönelik tapu sorunları başta olmak üzere eğitim, sağlık, ulaşım gibi konulardaki taleplerini dinledi.
Gündem Haberi
Kızıldağ'a jandarma karakolu açıldı

Adana - Vali Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kızıldağ Yaylasında Geçici Jandarma Asayiş Karakolu’nun açılışını gerçekleştirdi.

Karakol açılışının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, vakıf arazilerine yönelik tapu sorunları başta olmak üzere eğitim, sağlık, ulaşım gibi konulardaki taleplerini dinledi. Demirtaş, tapu sorununun en kısa sürede çözümleneceği müjdesini verdi. Vali Demirtaş dile getirilen diğer tüm konuların da kamu kurum ve kuruluşları nezdinde takipçisi olacağını söyledi.

Vali Demirtaş, daha sonra bölgede faaliyet gösteren Kızıldağ Yaylası Semt Polikliniği’nde incelemelerde bulunarak, poliklinik görevlilerince verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.  Vali Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Melih Aydoğan’dan, ilçede gerçekleştirilen kamu hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler aldı. Ziyareti sarasında, ilçenin genel durumunun yanı sıra gerçekleştirilen ve planlanan yatırımların geldiği aşamayı değerlendiren Vali Demirtaş, ilçelerin hak ettikleri kamu hizmetleriyle buluşmasına büyük önem verdiğini vurguladı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Kızıldağ'a, jandarma, karakolu, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı