Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 17:42
 
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, büyük bir vefa örneği göstererek amansız bir hastalıkla mücadele eden arkadaşına moral vermek amacıyla Adana'ya geldi. Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören, hesap uzmanlığı döneminden arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, hastane başhekiminden de hastalığın seyriyle ilgili bilgi aldı. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, birkaç saat kaldığı Adana'dan havayoluyla ayrıldı.
Gündem Haberi
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği

Adana - CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, büyük bir vefa örneği göstererek amansız bir hastalıkla mücadele eden arkadaşına moral vermek amacıyla Adana'ya geldi. Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören, hesap uzmanlığı döneminden arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, hastane başhekiminden de hastalığın seyriyle ilgili bilgi aldı. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, birkaç saat kaldığı Adana'dan havayoluyla ayrıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'da kanser tedavisi gören arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Kılıçdaroğlu, Adana Acıbadem Hastanesi'nde kanser tedavisi gören hesap uzmanlığı döneminden arkadaşı Yeminli Mali Müşavir Tolga Yıldırım'ı ziyaret etmek için öğle saatlerinde Adana'ya geldi. Hastane başhekimliğini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, arkadaşının sağlık durumu hakkında aldı. Daha sonra kanser tedavisi gören arkadaşı Tolga Yıldırım'ı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından Adana Büyükşehir Belediyesi'ne geçerek Başkan Zeydan Karalar ile görüştü. 

Kılıçdaroğlu'na Adana'da kaldığı birkaç saat boyunca Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse, Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut ile CHP İl ve İlçe başkanları da eşlik etti.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Kılıçdaroğlu'ndan, vefa, örneği,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği
Kılıçdaroğlu'ndan vefa örneği
Yorumlar
Haber Yazılımı