Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 01:18
 
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak
Seyhan Belediyesi'nce 2 bin 902 metrekare alana kurulan ve 10 milyon liraya mal olan Tellidere Çok Amaçlı Tesisi binlerce insanın katıldığı bir törenle açıldı. Tesisin açılışında konuşan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, “Bütün Türkiye Adana gibi olalım diyecek. Öyle hizmetler yapacağız ki herkes 'Adana gibi olalım' diyecek” ifadelerini kullandı. Törene CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Akay, CHP Adana milletvekilleri, İyi Parti ve CHP yöneticileri ile çok sayıda yurttaş katıldı.
Siyaset Haberi
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak

Adana - Seyhan Belediyesi tarafından Tellidere Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı tesis törenle hizmete girdi. CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Adana Türkiye’nin incise olacak” dedi.

Sosyal belediyecilik alanında bir çok ilklere imza atan Seyhan Belediyesi’nin bu alandaki son hizmetlerinden birisi de içerisinde kapalı semt pazarının da bulunduğu Tellidere Çok Amaçli Tesisi oldu. 10 milyon lira yatırımla, 2 bin 902 metrekare alana kurulu; içerisinde kapalı semt pazarı, düğün salonu, gençlik merkezi, açık hava sineması, açık tiyatro salonu, açık gösteri salonu, çocuk oyun alanı, sergi salonu, konferans salonu, sanat galerisi ve balo salonu bulunan tesisin açılışında halk Başkan Zeydan Karalar’a büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Tesisin açılışı için düzenlenen törene Başkan Zeydan Karalar ile birlikte CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ile Burhanettin Bulut, CHP Adana İl Başkanı Şahin Yeter, İyi Parti İl Başkanı Göktürk Voyvodaoğlu, Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, CHP ve İyi Parti ilçe başkanları ve çok sayıda yurttaş katıldı.

 

 

'ADANA KISKANILACAK'

 

Vatandaşların yoğun sevgi gösterip tezahüratta bulunduğu Başkan Zeydan Karalar, büyükşehir belediye başkanlığı görevini devraldıklarından itibaren Adana’nın kıskanılacak bir kent haline geleceğini söyledi.

Başkan Zeydan Karalar, “Belediyenin kaynaklarını peşkeş çekmeden millet için harcayacağız. Öyle hizmetler gerçekleştireceğiz ki Adana’yı tıpkı Seyhan’ı dönüştürdüğümüz gibi dönüştürerek Türkiye’nin incisi haline getireceğiz. Bütün Türkiye Adana gibi olalım diyecek. Adana’nın gelişimini ve güzelleşmesini herkes kıskanacak” dedi.

 

 

'HİZMETLER DEVAM EDECEK'

 

Başkan Zeydan Karalar’ın hizmet süresi boyunca Seyhan’da akıllara kazınacak hizmetler ürettiğini ifade eden CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay ise, “Burada başlayan hizmetler Adana geneline yayılacak. Çok başarılı çalışmalara imza atan Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın şansı olacak. Ben de Zeydan Başkan’dan aldığım hizmet bayrağını kaldığımız yerden devam ettireceğim” diye konuştu.

Tören ayrıca Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, İl Başkanları Şahin Yeter ile Göktürk Voyvodaoğlu da birer konuşma yaparak Tellidere Mahallesi’ne kazandırılan tesisin mahalle için değerinden bahsetti. Konuşmacılar bu tür hizmetlerin devam etmesi için halkın tercihini Büyükşehir de Zeydan Karalar, Seyhan’da da Akif Kemal Akay için yapması gerektiğini belirtti.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Karalar:, Adana,, Türkiye'nin, incisi, olacak,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak
Karalar: Adana, Türkiye'nin incisi olacak
Yorumlar
Haber Yazılımı