Haber Detayı
20 Mayıs 2018 - Pazar 23:19
 
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar
Seyhan Belediyesi tarafından Tellidere Mahallesi'nde düzenlenen iftar yemeğinde Muharrem İnce coşkusu yaşandı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı iftarda, insanların ilgili odağı olan İnce, yanına gelenlerle bol bol fotoğraf çektirdi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, Tellidere Mahallesi'nde gerçekleştirilen iftar yemeğinde, organizasyon için gösterilen düzen ve çaba nedeniyle büyük övgü aldı.
Siyaset Haberi
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar

Adana - CHP'li Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, miting sonrası Seyhan Belediyesi tarafından Tellidere Mahallesi'nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. İnce'nin gördüğü ilgiden son derece memnun olduğu ve büyük bir moral depolayarak döndüğü ifade ediliyor.

Tellidere Mahallesi'ne kurulan iftar yemeğine 5 bin kişi katıldı. Seyhan Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde alışılagelmiş kargaşa ya da herhangi bir karmaşa yaşanmazken, organizasyondaki kalasalığa rağmen sağlanan düzen nedeniyle Başkan Zeydan Karalar büyük övgü aldı.

Muharrem İnce, çevresini saranlarca talep edilen fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. Gördüğü ilgiden son derece memnun olduğu gözlenen İnce, yemek sonrası kısa bir konuşma da yaptı. İnce, coşkulu kalabalığı göstererek "Anlaşılıyor ki bu iş Adana'da da tamam. Ama bu süre içinde asla siyasi konuşma yapmayacağız. İftar sofraları, iftira sofralarına dönüşmemeli. İftar sofralarında siyaset olmamalı. Benim bu ülke için bir huzur projem var. Türkiye'nin huzura, normalleşmeye ihtiyacı var. Türkiye'nin barışmaya ihtiyacı var. Bu ülkede hepimiz, barışalım, hepimiz refah içinde yaşayalım, hepimiz huzur içinde yaşayalım. Barıştıktan sonra ekonomimizi büyütelim. Ekonomimiz güçlü olsun, kırılgan olmasın. Dış müdahalelere açık olmasın. Sonra elde ettiğimiz geliri hakça paylaşalım, adilce paylaşalım. Hakkaniyet ölçüsünde bölüşelim. Yani projemiz, insanların mutluluğu. Projemiz 3 B; barışmak, büyümek ve adil bölüşmek. Bunu başaracağız Allahın izniyle, milletin izniyle. Allah bayramlara eriştirsin" ifadelerini kullandı.

Yemeğin ardından İnce, havayoluyla Ankara'ya uğurlandı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: İnce'nin, de, katıldığı, 5, bin, kişilik, iftar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar
İnce'nin de katıldığı 5 bin kişilik iftar
Yorumlar
Haber Yazılımı