Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 16:12
 
Hayırseverlerce yaptırılacak okulun protokolü imzalandı
Hayırsever yurtaşlar Vehbi Güzel ve Ruhi Güzel tarafından yaptırılarak, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne hibe edilecek olan yedi derslikli "Gülbeyaz Güzel Anaokulu" protokolü, Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla imzalandı. Vali Mahmut Demirtaş, Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi'nde, mülkiyeti Maliye Hazinesi'ne ait olan ve Milli Eğitim Bakanlığı'na tahsis edilen alanda yaptırılacak olan anaokulundan dolayı, hayırsever yurttaşlara teşekkür etti.
Eğitim Haberi
Hayırseverlerce yaptırılacak okulun protokolü imzalandı

Adana - Hayırsever yurttaşlar Vehbi Güzel ve Ruhi Güzel tarafından yaptırılarak, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne hibe edilecek olan yedi derslikli "Gülbeyaz Güzel Anaokulu" protokolü, Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla imzalandı.

Valilik Makamı'nda gerçekleştirilen protokol imza törenine Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Öz Ateş İnşaat Firması yöneticileri olan hayırsever yurttaşlar Vehbi Güzel ve Ruhi Güzel ile İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ve kurum yetkilileri katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş, İmza töreni sırasında yaptığı açıklamada, Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi'nde, mülkiyeti Maliye Hazinesi'ne ait olan ve Milli Eğitim Bakanlığı'na tahsis edilen alanda yaptırılacak olan anaokulundan dolayı hayırsever yurttaşlara teşekkür etti.

Hayırsever yurttaşlar Vehbi Güzel ve Ruhi Güzel'in, yaptıracakları anaokulu ile eğitim ve öğretime sağlayacakları katkıdan dolayı mutlu olduklarını belirttikleri tören, protokolün imzalanması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Hayırseverlerce, yaptırılacak, okulun, protokolü, imzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı