Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 00:02
 
Haksız penaltıyı bilerek auta attı
U17 Elit Ligi'nde oynanan Adana Demirspor-Altınordu maçında, İzmir ekibinin futbolcusu Enis Destan örnek bir davranışta bulunarak, haksız kazanılan penaltıyı auta gönderdi. Pozisyonun ceza sahası dışında olduğuyla ilgili uzun süre tartışma yaşanırken, beyaz noktanın başına gelen Altınordulu Enis Destan, faule maruz kalan arkadaşından pozisyonun penaltı olmadığı bilgisini alınca topu bilerek dışarı vurdu.
Spor Haberi
Haksız penaltıyı bilerek auta attı

Adana - U17 Elit Ligi'nde oynanan Adana Demirspor-Altınordu maçında, İzmir ekibinin futbolcusu Enis Destan örnek bir davranışta bulunarak, haksız kazanılan penaltıyı auta gönderdi.

Pozisyonun ceza sahası dışında olduğuyla ilgili uzun süre tartışma yaşanırken, beyaz noktanın başına gelen Altınordulu Enis Destan, topu bilerek dışarı gönderdi. Bu hareket tribünlerden büyük alkış alırken, Mücadele İzmir ekibinin 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 

 

“AFERİN BE ÇOCUK”

 

Altınordu’nun resmi Twitter hesabından pozisyonun videosu şu notla paylaşıldı:

“Bu toprakların çocuklarına inanın, güvenin... Ne verirseniz, onu biçersiniz... Eğer ‘adaletli’ olmayı öğretirseniz, yanlışlıkla verilen penaltıyı gözünü bile kırpmadan dışarıya atar. Aferin be çocuk...”

Maçtan sonra pozisyonu anlatan Enis Desten, arkadaşına penaltı olup olmadığını sorduğunu, “değildi” yanıtını aldıktan sonra topu dışarı gönderdiğini söyledi.

 

İşte o anların görüntüleri (video) - Adana Demirspor Altınordu penaltı pozisyonu ve sonrasında yaşananlar: https://youtu.be/4stsIJWaci8

 

Altınordu Kulübü'nün sosyal medyada yaptığı paylaşım:

 

 
 
Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Haksız, penaltıyı, bilerek, auta, attı,
Haber Videosu
https://youtu.be/4stsIJWaci8

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı