Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 02:24
 
'Düşmanlarımızın anasını belleyeceğiz....'
MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı, seçim çalışması sırasında yaptığı bir konuşmada tartışma yaratacak sözler söyledi. Millet İttifakı ve adaylarından 'düşmanlar' diye söz eden Atlı, konuşmasının yer aldığı videoda "Bu düşmanların içte ve dışta analarını belleyeceğiz arkadaşlar" ifadelerini kullandı. Atlı'nın konuşmasının yer aldığı video sosyal medyada büyük tepki gördü. Sosyal medya kullanıcıları Atlı'nın konuşmalarıyla ilgili olarak savcıları göreve davet etti.
- Haberi
'Düşmanlarımızın anasını belleyeceğiz....'

Adana - MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı, seçim çalışması sırasında yaptığı bir konuşmada tartışma yaratacak sözler söyledi. 

'Skandal' olarak nitelendirilecek ifadeler kullanan ve Millet İttifakı ile adaylarından 'düşmanlar' diye söz eden MHP'li Nihat Atlı, konuşmasının yer aldığı videoda "Bu düşmanların içte ve dışta analarını belleyeceğiz arkadaşlar" ifadelerini kullandı. Atlı'nın konuşmasının yer aldığı video sosyal medyada büyük tepki gördü. Sosyal medya kullanıcıları Atlı'nın konuşmalarıyla ilgili olarak savcıları göreve davet etti.

İşte Cumhur İttifakı'nın MHP'li Kozan Belediye Başkan Adayı Nihat Atlı'nın sosyal medyada yoğun tepki çeken konuşması:

 

https://youtu.be/xqSlLo-IMTI

 

 

 

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: 'Düşmanlarımızın, anasını, belleyeceğiz....',
Haber Videosu
https://youtu.be/xqSlLo-IMTI

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı