Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 14:26
 
Çukurova Doğuş Bölge Şampiyonu oldu
Antrenörler Erhun Eti, Yusuf Arkadaş ve Özkan Öztuğ'un yönetimindeki Çukurova Doğuş U14 Kız Basketbol takımı, Osmaniye'de katıldığı bölge şampiyonasında tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu. Çukurova Doğuş turnuvada, Hatay Samandağ, Konya Alınteri, Mersin Büyükşehir ve Adana Büyükşehir takımlarını farklı skorlarla mağlup etmeyi başardı. Takım, Türkiye şampiyonasına da katılmaya hak kazandı.
Spor Haberi
Çukurova Doğuş Bölge Şampiyonu oldu

Adana - Antrenörler Erhun Eti, Yusuf Arkadaş ve Özkan Öztuğ'un yönetimindeki Çukurova Doğuş U14 Kız Basketbol takımı, Osmaniye'de katıldığı bölge şampiyonasında tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu.

Turnuva, 19-22 Şubat tarihleri arasında Osmaniye'de gerçekleştirildi. Bölgede, illerinde başarı göstermiş 7 takımın katıldığı turnuva çekişmeli anlara ve renkli görüntülere sahne oldu. Geleceğin basketbolcuları turnuvada takımları için ter döktüler.

 

 

Çukurova Doğuş turnuvada, Hatay Samandağ'ı 76-48, Konya Alınteri'ni 91-33, Mersin Büyükşehir'ii 86-43 ve Adana Büyükşehir'ii 68-47'lik skorlarla mağlup etmeyi başardı. Takım, Türkiye şampiyonasına da katılmaya hak kazandı.  

 

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Çukurova, Doğuş, Bölge, Şampiyonu, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı