Haber Detayı
19 Mayıs 2018 - Cumartesi 21:23
 
Çilenin yarısı bitti... Köprülü kavşak tek yönlü açıldı
Alparslan Türkeş Bulvarı ile Mavi Bulvar'ın kesişen noktasına yapılan köpnülü kavşak 'tek yönlü' olarak açıldı. Çarşıdan Huzurevleri istikametine doğru açılan yönden ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü geçti. Sözlü, beraberindekilerle klasik arabası ve beraberindekilerle köprülü kavşağı kullandı.
Yaşam Haberi
Çilenin yarısı bitti... Köprülü kavşak tek yönlü açıldı

Adana - Yıllardır trafik sorunuyla boğuşan Adana, Alparslan Türkeş Bulvarı ile Mavi Bulvar'ın kesişen noktasına yapılan köprülü kavşak inşaatı nedeniyle iyice kilitlenme noktasına gelmişti. Aylardır büyük çile çeken sürücüler, köprülü kavşağın tek yönünün açılmasıyla bir nebze rahatlayacak.

2 hafta önce, çarşıdan Huzurevleri istikametine doğru kirişleri yerleştirilen kavşak bugün itibarıyla trafiğe tek yönlü olarak açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve beraberindeki ekip, klasik otomobiliyle köprüden ilk geçenler oldu. Köprünün açılmasıyla birlikte yoğun ve rahat bir trafik akışı gözlemlenirken, köprünün yapımını üstlenen firma yetkilileri diğer yön kirişlerinin de yerleştirildiğini, 10-15 gün içinde de gidiş yönünün trafiğe açılacağını ifade ettiler.

Kaynak: Editör: E.G.
Etiketler: Çilenin, yarısı, bitti..., Köprülü, kavşak, tek, yönlü, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı