Haber Detayı
26 Mart 2018 - Pazartesi 17:49
 
CHP'ye büyük katılım
Yüreğir'e bağlı Kiremithane, Selahattin Eyyubi, Serinevler, Atakent ve Dadaloğlu mahallelerinden yaklaşık 3 bin kişiyi temsil ettikleri öne sürülen büyük bir ailenin kanaat önderleri, düzenlenen törenle CHP'ye katıldı. Kiremithane Mahallesi'nde gerçekleştirilen katılım töreninde Mehmet Anlar ile Musa Alan ve beraberindekilere parti rozeti takıldı. Törende CHP İl Başkanı Ayhan Barut, Yüreğir İlçe Başkanı İsmet Yüksel ile il-ilçe yöneticileri de hazır bulundu.
Siyaset Haberi
CHP'ye büyük katılım

Ağırlıklı olarak Yüreğir'de yaşadıkları ve 3 bin kişiyi temsil ettikleri öne sürülen büyük bir ailenin kanaat önderleri, düzenlenen törenle CHP'ye katıldı.

CHP Çukurova İlçe yöneticileri tarafından parti bünyesine katılmaları sağlanan grup için Kiremithane Mahallesi Şark Kıraathanesinde bir tören düzenlendi. 

Törende kısa bir konuşma yapan CHP Yüreğir İlçe Başkanı İsmet Yüksel, "Aramıza hoş geldiniz, sizinle birlikte gücümüze güç katacak, yerelde ve genelde iktidara yürüyeceğiz. 2019 seçimleri ülkemiz için dönüm noktası olacak, bu ülke sahipsiz değil" ifadelerini kullandı.

Bugün burada yaşanan coşku ve sevinin Yüreğir ve Büyükşehir Belediyesi'ni alacaklarının göstergesi olduğunu söyleyen CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ise "Bu katılım iktidara yürüyüşümüzün ayak sesleridir. Kararlılığınız, partimize olan inancınız gözlerinizden okunuyor. Sizlerle birlikte özlediğimiz, beklediğimiz halkın belediyesi, halkın iktidarını yeniden kuracağız. Halk için, hak için, hizmet için çıktığımız yolda birlikte engelleri aşacak, birlikte seçim zaferleri kazanacağız" diye konuştu.

Kısa konuşmaların ardından Mehmet Anlar ile Musa Alan ve beraberindeki 20 kadar kanaat önderine parti rozetleri takıldı. CHP'ye katılan Mehmet Anlar ve Musa Alan ile beraberindekilerin yaklaşık 3 bin kişiyi kapsayan bird grubu temsil ettikleri öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'ye, büyük, katılım,
Yorumlar
Haber Yazılımı