Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 16:23
 
CHP'li gençler: Filistin halkının yanındayız
CHP Çukurova Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Tarkan, dün yaşanan olaylardan sonra Filistin halkına dayanışma mesajı yolladı. Tarkan mesajında "Emperyalist sömürgeciliğine genelde Ortadoğu, özelde Filistin'de devam etmeye çalışan ABD, Kudüs'te elçilik açmasıyla başlayan olaylar sonucu binlerce yaralı ve 52 ölü ile sonuçlanmıştır. ABD Emperyalizmine ve İsrail Siyonizmine karşı direnen Filistin halkının yanındayız!" ifadelerini kullandı.
Siyaset Haberi
CHP'li gençler: Filistin halkının yanındayız

Adana - CHP Çukurova Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Tarkan, dün yaşanan olaylardan sonra Filistin halkına dayanışma mesajı yayınladı.

Filistin halkının her zaman olduğu gibi, emperyalizm ve siyonizme karşı direnek bir bedel ödediğini hatırlatan CHP Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Tarkan, "Emperyalist sömürgeciliğine genelde Ortadoğu, özelde Filistin'de devam etmeye çalışan ABD, Kudüs gibi önemli bir noktaya elçilik açmasıyla başlayan olaylar sonucu binlerce yaralı ve 37 ölü ile sonuçlanmıştır. Bölgede çözüm, mutlak surette Filistin'in bağımsızlığı ile gerçekleşecektir. Ölen Filistin halkına Allah'tan rahmet diliyoruz. ABD emperyalizmine ve İsrail siyonizmine karşi direnen Filistin halkının yanındayız!" diye konuştu.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: CHP'li, gençler:, Filistin, halkının, yanındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı