Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 19:13
 
CHP Karataş Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldız kimdir?
Okuyucu ve takipçilerimize 1 Şubat gecesi Mehmet Yıldız’ın Karataş Belediye Başkan Adayı olarak atanacağını duyurmuştuk. Adaylığı, CHP Genel merkezi tarafından resmen bugün duyurulan Mehmet Yıldız ismi için 2 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilen MYK ve PM toplantısında karar verilmişti. Ancak mevcut Başkan Boğaçhan Ünal’ın teyzesi ve yiğenini kaybettiği trafik kazası nedeniyle bu açıklama bugüne ertelendi. Bugün CHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen basın toplantısıyla Mehmet Yıldız resmi olarak Karataş Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.
Siyaset Haberi
CHP Karataş Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldız kimdir?

Adana - Okuyucu ve takipçilerimize, 1 Şubat gecesi Mehmet Yıldız’ın Karataş Belediye Başkan Adayı olarak atanacağını duyurmuştuk. Adaylığı, CHP Genel merkezi tarafından resmen bugün duyurulan Mehmet Yıldız ismi için 2 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilen MYK ve PM toplantısında karar verilmişti. Ancak mevcut Başkan Boğaçhan Ünal’ın teyzesi ve yiğenini kaybettiği trafik kazası nedeniyle bu açıklama bugüne ertelendi. Bugün CHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen basın toplantısıyla Mehmet Yıldız resmi olarak Karataş Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

 

 

Mehmet Yıldız kimdir?

 

Mehmet Yıldız, 1960 Adana Karataş doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Karataş’ta yaptı. Aile işlerinden dolayı üniversite eğitimi alamadı.

Yıldız Ailesi 60 yıldır Karataş’ta beyaz eşya ve mobilya satış mağazası işletiyor. 40 yıldır ise zirai ilaç ve gübre bayiliği de yapan Mehmet Yıldız, esnaf oluşundan dolayı Karataş’ın sevilen simalarından.

Evli ve 2 çocuk babası olan Yıldız bir de torun sahibi. Mehmet Yıldız doğduğundan bu yana Karataş’ta ikamet ediyor.

 

 

 

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: CHP, Karataş, Belediye, Başkan, Adayı, Mehmet, Yıldız, kimdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı