Haber Detayı
03 Nisan 2018 - Salı 16:05
 
CHP Çukurova İlçe'de 'SÖRE' eğitimi
Bugüne kadar AKRAN( Gençlik Siyasi ideoloji eğitimi), ÜTSE ( Üye temel siyasi eğitimi) eğitimlerini yapan CHP Çukurova İlçe Örgütü, SÖRE(Sandık çevresi eğitimleri) eğitimini de tamamladı. Örgüt olarak iyi işlere imza attıklarını vurgulayan CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre, "Kadın Kolları Başkanımız Sonay Gültekin Özel önderliğinde gerçekleştirilen SÖRE eğitimimiz başarılı bir etkinlik olmuştur. Bu eğitim, kamuoyuna güven vermiştir" diye konuştu.
Siyaset Haberi
CHP Çukurova İlçe'de 'SÖRE' eğitimi

CHP Çukurova İlçe Örgütü, dikkat çeken çalışma ve etkinliklerini sürdürüyor. Bugüne kadar AKRAN( Gençlik Siyasi ideoloji eğitimi), ÜTSE ( Üye temel siyasi eğitimi) aktivitelerini gerçekleştiren CHP Çukurova İlçe Örgütü, SÖRE (Sandık çevresi) eğitimini de tamamladı.

CHP Çukurova Kadın Kolları bünyesinde gerçekleştirilen SÖRE eğitimine çok sayıda partili katıldı. Tamamlanan eğitimin ardından partililere sertifakaları düzenlenen törenle verilldi. Gerçekleştirilen törende konuşan CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre, "Örgütümün kadın kollarıyla gurur duyuyorum. İlçe Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel önderliğinde çok önemli işlere imza atan kadın kollarımız, çalışmalarıyla parti kamuoyuna güven veriyor, kendilerini kutluyorum" diye konuştu.

Partide 2. dönem görev yaptığını hatırlatan CHP Çukurova Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel ise, "Örgüt yöneticilerimiz ve gençlik kollarımızla birlikte çok iyi bir uyum yakaladık. Bu uyum da başarıyı kendiliğinden getiriyor. Bu uyumlu çalışmanın sonucunda ilçe belediyeleriyle birlikte büyükşehir belediyesini de kazanacağımıza inanıyoruz. Genel seçimlerde de CHP olarak destan yazacağız" ifadelerini kullandı.

Çukurova'da partililerin bu tür eğitimler için istekli olduğunun altını çizen CHP Çukurova İlçe Eğitim Sekreteri Nilgün Kala ise, "Gerek ihtiyaç duyduğumuz, gerekse talep edilen eğitimler konusunda planlı bir çalışma yapıyoruz.  SÖRE eğitimlerimiz yoğun bir şekilde devam ederken, AKRAN ve ÜTSE eğitimi talepleri doğrultusunda sınıf açma hazırlıklarımızı yapıyoruz. Hedefimiz seçmen karşısına 'tam donanımlı' partililerle çıkmaktır" dedi.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: CHP, Çukurova, İlçe'de, 'SÖRE', eğitimi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı