Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 13:26
 
'Canlı bombayım' diye kendini ihbar etti
Adana’da bir kişi ankesörlü telefonla polisi arayarak kendisini “ben canlı bombayı kendimi patlatacağım” diye ihbar etti. Otogar civarından yapıldığı belirlenen ihbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip yönlendirildi. Otogar içerisinde yakalanan zanlı, polis aracına bindirildiği sırada basın mensuplarının 'kendini neden canlı bomba olarak ihbar ettin' sorusuna, ”O muhtar olduysa vali ben olurum” diyerek cevap verdi.
Polis - Adliye Haberi
'Canlı bombayım' diye kendini ihbar etti

Adana - Adana'da bir kişi ankesörlü telefonla polisi arayarak kendisini “ben canlı bombayı kendimi patlatacağım” diye etti. Kısa sürede yakalanan zanlı basın mensuplarına,” O muhtar olduysa ben vali olurum” diye ilginç bir cevap verdi.

Olay, Seyhan İlçesi'nde bulunan Adana Merkez Otogarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi otogar içerisinde bulunan ankesörlü telefon ile 155 polis imdat hattını aradı. Polisi aradıktan sonra, canlı bombayı kendimi patlatacağım diye kendisini ihbar etti. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Otogarda yapılan çalışmada ihbarı gerçekleştiren kişi yakalandı.

Şahsın üzeri didik aranırken her hangi bir suç unsuruna rastlanmazken ihbarın olumsuz olduğu anlaşıldı. Şahıs gözaltına alındı. Polis aracına bindirildiği sırada bansın mensuplarının kendini neden canlı bomba olarak ihbar ettin sorusuna,” O muhtar olduysa vali ben olurum” diye cevap verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: 'Canlı, bombayım', diye, kendini, ihbar, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı