Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 23:56
 
Çaldığı bisikleti çaldırınca, polise şikayete gitti
Pişkin hırsız Adem E. Sucuzade Mahallesi'nde çaldığı bisikleti, camiye girdikten sonra çaldırdı. Utanmadı polise şikayete gitti. Polis çelişkili ifadeler veren Adem E.'yi sıkıştırınca suçunu itiraf etti ve "Evet ben de o bisikleti çaldım" dedi. Adem E.'nin son sözü ise "ağlar mısın, güler misin" dedirtecek cinstendi. Pişkin hırsız Adem E., çaldığı bisikletin kendisi camideyken çalındığını hatırlatarak "Camide hırsızlık olur mu? Memlekette namuslu adam kalmamış" dedi.
Gündem Haberi
Çaldığı bisikleti çaldırınca, polise şikayete gitti

Adana - Adana'da Adem E.'nin çaldığı bisiklet, elini yüzünü yıkamak için girdiği camide, bir başka hırsız tarafından çalındı. Bisikletin bulunması için polise başvuran Adem E. (52), sorgusunda suçunu itiraf etti, "Camide hırsızlık olur mu? Memlekette namuslu adam kalmamış" dedi.
Olay, Seyhan ilçesi Sucuzade Mahallesi'nde meydana geldi. Adem E., İbrahim Vuranay'a ait bisikleti iş yerinin önünden çaldı. Bir süre bisikletle gezen şüpheli, yorulunca elini yüzünü yıkamak için yol üzerindeki camiye girdi. Elini yüzünü yıkayan Adem E., geri döndüğünde duvar kenarına bıraktığı bisikletin çalındığını fark etti. Adem E., emniyete giderek, bisikletinin çalındığını söyleyip bulunmasını istedi. Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Adem E.'ye bisikletin markasını ve ne kadara aldığını, faturasının olup olmadığını sordu. Şüphelinin çelişkili ifadeler vermesi üzerine kuşkulanan polis, Adem E.'yi çapraz sorguya aldı. Sorguda, Adem E., suçunu itiraf etti, "Bu bisikleti dolaşmak için çaldım. Camiye girip elimi yüzümü yıkamak istedim. Başka hırsız da gelip benden çalmış, camide hırsızlık olur mu? Memlekette namuslu adam kalmamış" dedi.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Adem E., çıkarıldığı mahkemece ev hapsine çarptırıldı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Çaldığı, bisikleti, çaldırınca,, polise, şikayete, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı