Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 15:15
 
'Belediyeler arası çatışmayı bitireceğiz'
Seyhan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yeşiloba Mahallesi Semt Pazarı’nın açılışında konuşan SeyhanBelediye Başkanı Zeydan Karalar ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, hizmet adına belediyeler arasındaki çatışmaları sonlandıracaklarını söyledi. Törene katılan CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Akay’dan da övgüyle bahseden Başkan Zeydan Karalar, “Akif Akay’ın benden iyi başkanlık yapacağına inanıyorum. Çünkü onun arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ben olacağım" ifadelerini kullandı.
Yaşam Haberi
'Belediyeler arası çatışmayı bitireceğiz'

Adana - Seyhan Belediyesi tarafından Yeşiloba Mahallesi’nde yapımı tamamlanan kapalı semt pazarının açılış töreninde konuşan Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, hizmette ayrımcılığı asla yapmayacaklarını ifade etti.

Sosyal belediyecilik alanında bir çok ilke imza atan Seyhan Belediyesi’nin bu alandaki son hizmetlerinden birisi de Yeşiloba Mahallesi Kapalı Semt Pazarı oldu. Tesisin açılışı için düzenlenen törene Başkan Zeydan Karalar ile birlikte CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay da katıldı. 3 bin 715 metrekare alan üzerine kurulu Pazar yeri, 190 metrekare zabıta odası, 4 eğitim salonu 200 metrekarelik Seymer ofisinin bulunduğu tesisin açılışına katılan kalabalık kitle , Başkan Zeydan Karalar ile Akay’a sevgi gösterisinde bulundu.

 

'BENDEN İYİ BAŞKANLIK YAPACAK'

 

Törene katılan CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Akay’dan da övgüyle bahseden Başkan Zeydan Karalar, “Akif Akay’ın benden iyi başkanlık yapacağına inanıyorum. Çünkü onun arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ben olacağım. Seyhan ile Zeydan Karalar etle kemik gibi oldu. Büyükşehire gitsem de Seyhan sevgim hep devam edecek. Akif Abiyle birlikte Seyhan’a daha çok hizmetler yapacağız. Bizimle birlikte Büyükşehir Belediyesi ilçe belediyesi tartışma ve sürtüşmeleri sona erecek. Bizleri hep beraber seçtiğinizde biz hizmette ayrımcılık yapmayacağız. Gücümüz yettiğince halkımıza hizmet için birbirimize destek olacağız.” dedi.

 

'BAŞARISI BÜYÜKŞEHİR’DE DE DEVAM EDECEK'

 

Başkan Zeydan Karalar’ın hizmet süresi boyunca Seyhan’da akıllara kazınacak hizmetler ürettiğini ifade eden CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay da, “Burada başlayan hizmetler Adana geneline yayılacak. Çok başarılı çalışmalara imza atan Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın şansı olacak. Şunuda gururla söyleyeyim; Ben Zeydan Başkan’dan daha iyi başkanlık yapacağım. Çünkü benim arkamda Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Zeydan Karalar, olacak ” dedi.

Yeşiloba kapalı semt pazarının açılışına CHP'nin önceki dönem Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan ve partililer ile mahalle sakinleri katıldı. 

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: 'Belediyeler, arası, çatışmayı, bitireceğiz',
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'Belediyeler arası çatışmayı bitireceğiz'
'Belediyeler arası çatışmayı bitireceğiz'
Yorumlar
Haber Yazılımı