Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 02:33
 
Adana Demirspor'da yüzler gülüyor
Evinde Ümraniyespor'u 3-1 mağlup eden ve üst üste 3. galibiyetini alan Adana Demirspor'da yüzler gülüyor. Son galibiyetle puanını 47'ye çıkaran ve puan tablosunda 6. sıraya yerleşen Adana Demirspor, kalan 6 maçı da kayıpsız atlatmak istiyor. Gelecek maçlara final maçı gibi bakacaklarını belirten Teknik Direktör Ümit Özat "Önümüzde 6’sı lig, 3’ü play-off olmak üzere 9 maç var. Başaracak gücümüz ve kalitemiz var" diye konuştu.
Spor Haberi
Adana Demirspor'da yüzler gülüyor

Adana - Evinde Ümraniyespor'u 3-1 mağlup eden ve üst üste 3. galibiyetini alan Adana Demirspor'da yüzler gülüyor. Son galibiyetle puanını 47'ye çıkaran ve puan tablosunda 6. sıraya yerleşen Adana Demirspor, kalan 6 maçı da kayıpsız atlatmak istiyor. 

Önümüzdeki hafta yine evinde Altay'ı konuk edecek olan Mavi Lacivertliler, alınan seri galibiyetlerin de moraliyle sıkıntı yaşamak istemiyor.

Ümraniye galibiyetiyle ciddi bir ivme yakaladıklarını ve 6'sı lig 3'ü playoff olmak üzere 9 final maçlarının kaldığını hatırlatan Teknik Direktör Ümit Özat, "Evinde Ümraniyespor'u 3-1 mağlup eden ve üst üste 3. galibiyetini alan Adana Demirspor'da yüzler gülüyor. Son galibiyetle puanını 47'ye çıkaran ve puan tablosunda 6. sıraya yerleşen Adana Demirspor, kalan 6 maçı da kayıpsız atlatmak istiyor. Gelecek maçlara final maçı gibi bakacaklarını belirten Teknik Direktör Ümit Özat "Önümüzde 6’sı lig, 3’ü play-off olmak üzere 9 maç var. Başaracak gücümüz ve kalitemiz var" diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Adana, Demirspor'da, yüzler, gülüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı