Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 23:29
 
Adana'dan Erdoğan geçti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarsus, Mersin ve Hatay'daki programları için havayoluyla Adana'ya geldi. Erdoğan'ı, AB Bakanı Ömer Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Talip Küçükcan ve Tamer Dağlı, Garnizon Komutanı Hv.Plt.Tuğg. İsmail Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Yusuf Yalçın, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve partililer karşıladı.
Gündem Haberi
Adana'dan Erdoğan geçti

Adana - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarsus, Mersin ve Hatay'daki programları için havayoluyla Adana'ya geldi. Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılayan protokol üyeleri ile tek tek tokalaşarak, teşekkür ettikten sonra programlarını gerçekleştirmek üzere Tarsus´a hareket etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ı, havaalanında Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Vali Mahmut Demirtaş,  Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Talip Küçükcan ve Tamer Dağlı, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Hv.Plt.Tuğg. İsmail Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ç.Ü. Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Yusuf Yalçın, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, AOSB Başkanı Bekir Sütçü, ATO Başkanı Atilla Menevşe, AESOB Başkanı Nihat Sözütek, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

Kaynak: Editör: EDİTÖR
Etiketler: Adana'dan, Erdoğan, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı